آلبوم «تاوان اون روزا» با صدای «رسول صدیق» منتشر شد

آلبوم «تاوان اون روزا» با صدای «رسول صدیق» منتشر شد

آلبوم «تاوان اون روزا» با صدای «رسول صدیق» منتشر شدنخستین آلبوم «رسول صدیق» با عنوان «تاوان اون روزا» با همکاری چهره‌های سرشناس عرصه موسیقی پس از سه سال منتشر شد.

قطعات این آلبوم به همت و آهنگسازی حمید عسکری و با تنظیم مسعود مفیدی، پوریا حیدری، محمد موجرلو و نوازندگی فیروز ویسانلو، بهنام حکیم، بابک یوسفی، میلاد عالمی، احسان نی‌زن، فرشید ادهمی و رضا جمال تهیه و تولید شده است.

این خواننده متولد ۱۳۷۲ شهرستان قوچان است، از ۱۰ سالگی به عنوان نوازنده و خواننده موسیقی مقامی با گروه‌های موسیقی اجراهای متعدد در داخل کشور و خارج از کشور داشته و بارها مقام های متعدد در جشنواره ها بدست آورد که از آن جمله می‌توان به مقام اول جشنواره نواحی کرمان سال ۸۳ ، شرکت در جشنواره موسیقی فجر سال ۸۳، مقام اول جشنواره جوان سال ۸۹، جشنواره نغمه‌های رضوی در سنندج و دیگر جشنواره‌های کشوری و استانی اشاره کرد.

رسول صدیق در همکاری با صداوسیما علاوه بر اجراهای متعدد در ۱۰ سالگی تیتراژ برنامه مستند «خاک و خورشید» را برای شبکه یک اجرا کرد به همراه مهدی شکوهی‌نیا همچنین تیتراژهای برنامه نارنج، سکه ایرانی سلام را در شبکه ۳ و شبکه جام جم را در کارنامه دارد.

اساتیدی که در معرفی او به دنیای موسیقی سهم بسزایی داشتند در دوتار اساتید حاج قربان سلیمانی، محمد یگانه، علیرضا سلیمانی، و در موسیقی نواحی محمدرضا درویشی و هوشنگ جاوید بوده‌اند. در موسیقی سنتی و دستگاه های آوازی استاد شاکری، و در موسیقی پاپ حمید عسکری حامی و مشوق او بوده‌اند.
لینک کوتاه مطلب
23 آگوست 2016 1,480 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ