آلبوم «بهت مریضم» پاییز امسال منتشر می‌شود

آلبوم «بهت مریضم» پاییز امسال منتشر می‌شود

آلبوم «بهت مریضم» پاییز امسال منتشر می‌شود

اشوان در گفتگویی با رسانه ها از انتشار نخستین آلبوم خود در فصل پاییز ۹۶ خبر داد.

اشوان که حدود یک سال است پس از اخذ مجوز، کنسرت‌هایش را آغاز کرده، در گفتگویی با خبرنگاران از انتشار نخستین آلبوم خود خبر داد و گفت: در ارتباط با زمان انتشار آلوبم تا به این لحظه خیلی بدقول شده‌ام و نمی‌خواهم دوباره یک زمان قطعی بگویم ولی تمام تلاشمان را می‌کنیم که در فصل پاییز و حتی پیش از آذرماه منتشر شود.

وی همچنین اضافه کرد: البته زمان انتشار آلبوم تا حدودی وابسته به من است و مابقی پروسه توسط شرکت پخش طی می‌شود. این آلبوم شامل سیزده قطعه است که تمامی قطعات از ساخته‌های خودم است و هومن نامداری و سعید شمس به عنوان تنظیم کننده با ما همکاری کرده‌اند.

اشوان در ارتباط با جزئیات نخستین آلبوم رسمی خود نیز تشریح کرد: این آلبوم توسط شرکت «آوای دوران» و به تهیه‌کنندگی رسول ترابی تمامی مجوزهای لازم را کسب کرده و با همان نام «بهت مریضم» روانه بازار می‌شود.

گفتنی است، نخستین کنسرت اشوان بیست و هفت شهریور سال گذشته و درحالی برگزار شد که این خواننده بدون انتشار آلبوم توانست در کمتر از بیست و چهار ساعت، بلیت‌های کنسرتش را به فروش برساند. اشوان همچنین پس از آن نیز کنسرت‌های متعددی در تهران و شهرستان‌ها برگزار کرد و در جشنوراه موسیقی فجر نیز بلیت‌های کنسرتش در همان روزهای ابتدایی به اتمام رسید.

منبع: رسانه نوا
لینک کوتاه مطلب
14 سپتامبر 2017 3,495 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ